O firmie

Podstawa prawna

Biuro Podróży „Rajskie Wrota” zgodnie z porządkiem prawnym dba o bezpieczeństwo i spokój swoich Klientów.

 

 

Zarys działalności

Profesjonalna obsługa grup i osób indywidualnych w zakresie kompleksowej organizacji wycieczek i imprez turystycznych na terenie Europy.

  • Kompleksowa organizacja imprez turystycznych na terenie kraju i Europy (turystyka biznesowa, motywacyjna, pielgrzymkowa, wypoczynek)
  • Turystyka młodzieżowa (wycieczki szkolne, kolonie, zimowiska, obozy, zielone szkoły)
  • Turystyka przyjazdowa (obsługa gości zagranicznych w Polsce)
  • Rezerwacje hoteli na terenie Europy (grupy i osoby indywidualne)
  • Rezerwacje turystyczne na terenie Europy (transport, rejsy, bilety wstępów, przewodnicy, wyżywienie)
  • Bilety lotnicze

Historia

Nazywam się Monika Błaszczyk-Bogusz. Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Turystyka i Rekreacja” ze specjalnością „Organizacja i zarządzanie w turystyce i rekreacji”. W 2009 roku ku mojej radości rozpoczęłam pracę w branży turystycznej na stanowisku tożsamym z profilem wykształcenia. W 2013 roku spełniłam swoje zawodowe marzenie, w związku z czym powstało Biuro Podróży „Rajskie Wrota”.

Zakładając i prowadząc firmę bazuję na wartościach takich jak wysoka jakość usług, rzetelność oraz przyjazna atmosfera. Realizując dalszy rozwój biura podejmuję liczne study tours, szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje oraz pozom świadomości potrzeb osób podróżujących. Z myślą o podwyższaniu standardu usług oraz wprowadzaniu atrakcyjnych rozwiązań rozwijam stale swoje kompetencje.

Działalność w turystyce oraz rozwój w tym zakresie daje mi satysfakcję i poczucie spełnienia. „Obowiązki” służbowe, to dla mnie przyjemność. Od lat, codziennie podejmuję pracę z radością i zapałem.

Biuro Podróży „Rajskie Wrota” to coś więcej niż miejsce, gdzie kupisz wycieczkę, wczasy, kolonie czy bilet. Tutaj znajdziesz obsługę z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami w branży turystycznej, inspirację na wyjazd, otrzymasz kompleksową usługę odciążając się od składania wszystkiego w całość, dostaniesz prezent dla kogoś bliskiego, ziścisz swoje podróżnicze marzenia, zaoszczędzisz czas, jaki musiałbyś przeznaczyć na całą organizację wakacji, znajdziesz świetne rozwiązanie na spędzenie niezapomnianych chwil z bliskimi czy przyjaciółmi, nawiążesz ciekawe znajomości na wyjeździe, zostaniesz właścicielem bezcennych wspomnień…

Dzisiaj w moim zawodowym CV są już tysiące obsłużonych turystów, dziesiątki i setki rokrocznie organizowanych wyjazdów i zachwycające miejsca w Europie.

Z tym zapleczem spodziewam się kolejnych fascynujących doświadczeń w branży, a Ciebie zapraszam do dołączenia do grona sympatyków i klientów Biura Podróży „Rajskie Wrota”.