O firmie

 

Historia

Nazywam się Monika Błaszczyk-Bogusz. Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku „Turystyka i Rekreacja” ze specjalnością „Organizacja i zarządzanie w turystyce i rekreacji”. W 2009 roku ku mojej radości rozpoczęłam pracę w branży turystycznej na stanowisku tożsamym z profilem wykształcenia. W 2013 roku spełniłam swoje zawodowe marzenie, w związku z czym powstało Biuro Podróży „Rajskie Wrota”.

Zakładając i prowadząc firmę bazuję na wartościach takich jak wysoka jakość usług, rzetelność oraz przyjazna atmosfera. Realizując dalszy rozwój biura podejmuję liczne study tours, szkolenia i kursy podnoszące kwalifikacje oraz pozom świadomości potrzeb osób podróżujących. Z myślą o podwyższaniu standardu usług oraz wprowadzaniu atrakcyjnych rozwiązań rozwijam stale swoje kompetencje.

Działalność w turystyce oraz rozwój w tym zakresie daje mi satysfakcję i poczucie spełnienia. „Obowiązki” służbowe, to dla mnie przyjemność. Od lat, codziennie podejmuję pracę z radością i zapałem.

Biuro Podróży „Rajskie Wrota” to coś więcej niż miejsce, gdzie kupisz wycieczkę, wczasy, kolonie czy bilet. Tutaj znajdziesz obsługę z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami w branży turystycznej, inspirację na wyjazd, otrzymasz kompleksową usługę odciążając się od składania wszystkiego w całość, dostaniesz prezent dla kogoś bliskiego, ziścisz swoje podróżnicze marzenia, zaoszczędzisz czas, jaki musiałbyś przeznaczyć na całą organizację wakacji, znajdziesz świetne rozwiązanie na spędzenie niezapomnianych chwil z bliskimi czy przyjaciółmi, nawiążesz ciekawe znajomości na wyjeździe, zostaniesz właścicielem bezcennych wspomnień…

Dzisiaj w moim zawodowym CV są już tysiące obsłużonych turystów, dziesiątki i setki rokrocznie organizowanych wyjazdów i zachwycające miejsca w Europie.

Z tym zapleczem spodziewam się kolejnych fascynujących doświadczeń w branży, a Ciebie zapraszam na wyjazd z Biurem Podróży „Rajskie Wrota”.

 

Podstawa prawna

Biuro Podróży „Rajskie Wrota” zgodnie z porządkiem prawnym dba o bezpieczeństwo i spokój swoich Klientów.

 

 

Zarys działalności

Profesjonalna obsługa grup i osób indywidualnych w zakresie kompleksowej organizacji wycieczek i imprez turystycznych na terenie Europy.

  • Wyjazdy dla firm i grup (wycieczki integracyjne,  motywacyjne, szkoleniowe)
  • Wyjazdy dla kobiet (biznesowe, warsztaty, szkolenia, krajoznawcze, integracyjne)
  • Wyjazdy szkoleniowe (eventy, wyjazdy szkoleniowe)
  • Turystyka młodzieżowa (wycieczki szkolne, edukacyjne, kolonie,  zielone szkoły)
  • Wycieczki zorganizowane dla osób indywidualnych (wczasy, wycieczki objazdowe)