Dla KLAS I SZKÓŁ JĘZYKOWYCH

OFERTA dla KLAS I SZKÓŁ JĘZYKOWYCH

Mamy coś specjalnego dla wszystkich KLAS I SZKÓŁ JĘZYKOWYCH?‍? (z całej Polski), które chciałyby uatrakcyjnić lekcje języków obcych dla swoich uczniów?‍? poprzez zabranie ich na wycieczkę??, obóz czy grę miejską? prowadzoną w języku angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim czy rosyjskim. Udział w takim wydarzeniu poszerzy nie tylko wiedzę krajoznawczą, ale także bazę leksykalną kursantów?Dobra zabawa i integracja gwarantowana!??

Zapraszamy do składania zapytań:
? biuro@rajskiewrota.pl
? 605 573651

 

ORGANIZUJEMY:

WYCIECZKI
Organizowane kompleksowo i realizowane w języku obcym – lokalne, krajowe i zagraniczne (kilkugodzinne, 1-dniowe oraz wielodniowe). Program i zakres oferty do uzgodnienia w zależności od preferencji grupy.

EDYKACYJNE GRY MIEJSKIE I TERENOWE
Niestandardowa forma aktywnego zwiedzania miasta lub regionu, wymagająca pracy zespołowej, logicznego myślenia i spostrzegawczości. Grupa dzieli się na małe drużyny, otrzymuje mapy oraz materiały niezbędne do rozwiązania zagadek i zadań. Zabawa przeprowadzona w ramach lekcji języka obcego poszerzy nie tylko wiedzę krajoznawczą, ale także bazę leksykalną. Polecamy questy realizowane w Lublinie, Kazimierzu Dolnym, Janowcu, Nałęczowie, Puławach.

OBOZY JĘZYKOWE
Kompleksowa organizacja krajowych i zagranicznych obozów językowych w ramach zimowego i letniego wypoczynku jak również w czasie trwania roku szkolnego. W programie: zajęcia z zakresu nauki języka obcego (Angielski, Niemiecki, Włoski, Francuski, Rosyjski) prowadzone przez Państwa lub naszych lektorów,

OBSŁUGA GOŚCI ZAGRANICZNYCH
Kompleksowa organizacja pobytów dla gości zagranicznych na terenie Polski i Europy (w ramach wymiany uczniów, turystyka biznesowa, motywacyjna, pielgrzymkowa, wypoczynek) – rezerwacje hoteli, transportu, usług przewodnickich, wycieczki krajoznawcze i innych usług turystycznych.

REALIZACJA W JĘZYKU:
Polskim, Angielskim, Niemieckim, Włoskim, Francuskim, Rosyjskim
(inne na zapytanie)

KONTAKT:
605 573 651
biuro@rajskiewrota.pl
fb/rajskiewrota.pl

 

Może zainteresuje Cię również: